Yeni XGD3 Formatlı Xbox 360 Oyunları DVD’ye Yazdırma [ Resimli Anlatım ]

Oyun 8.30GB ve DVD’ye nasıl yazacağını bilmiyormusunuz? Sorun değil! Kısa bir anlatımla, CloneDVD yazılımıyla kolayla yeni XGD3 formatlı oyunlarınızı Çift Katmanlı DL DVD‘sine yazıp sorunsuz oynayabilirsiniz!

Yeni oyunların baş belası olan LT+2.0 güncellemesi ve 8.30 GB’lik xbox 360’ın yeni XGD3 formatlı diskleri… Bu ikili yeni oyunlarda sorun gibi gözükse de bu konuda Clone DVD‘ile Xbox 360 oyunu çift katmanlı dvd’ye yazdırmanın en kolay yolunu anlatacağım sizlere. Birli yazdırmamız için gerekli olan Clone DVD‘nin 5.3.1.4 kolay kurulan tam sürümünü bu adresten indirip kurun ( Kurulum için içinde ki ”Oku!” dosyasını okuyun )

indir Wolfteam Aeria WolfHacks v2.2 İndir (07.11.2012 Güncel Kurt Hilesi)

[download id=”27″]

Şimdi ise geçiyoruz yazdırma işlemine. :) Kolay bir şekilde hazırladım resimli anlatımı eğer sırayla, aynen uygularsanız hiç sorun yaşamazsınız  

1. Adım:

2. Adım:

 


 

Bir önceki paylaşımımız olan FİFA MANAGER 2013 İNDİR FULL + CRACK TEK LİNK! | FİFA MANAGER 13 İNDİR FULL + CRACK TORRENT başlıklı paylaşımımızda fifa 13 manager indir full crack, fifa 13 manager indir full tek link ve fifa 13 manager torrent indir hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: