Vector 2 v0.9.1 Mod Sınırsız Para Hileli Apk indir

Vector 2 v0.9.1 Mod Hileli Apk

Vector 2 v0.9.1 Mod Hileli Apk

 

Vector 2 (v0.9.1) Mod Sınırsız Para Hileli APK

 

Vector 2, Dünyaca ünlenmiş ilk oyunu olan Vector oyununun grafiksel ve oynanış açısından zenginleştirilmiş yeni sürümü henüz daha piyasada yeni olmasına rağmen ilk oyun kadar çok sevilmiş ve mobil oyun severlerin ceplerinde, tabletlerinde yerini almıştır.

Dünya'da en çok oynanan cep telefonu oyunlarının %80'i atlamalı, zıplamalı ve daha çok "infinite run" mantığını uygulamaktadır. (Başka türlü nasıl bizi bağımlı hale getirebilirler ki?) Bir oyun yazayım, adam sürekli oynasın, peki ben bu adamı nasıl sürekli oynatırım? Cevap çok basit : kendisiyle yarıştırarak 🙂

Neyse konuyu çok fazla uzatmadan, bugünkü paylaşımımıza gelirsek, çok sevilen Vector 2 oyununun en son sürümü olan v0.9.1 versiyonu için özel olarak Modlanmış, Vector 2 Sınırsız para hileli APK paylaşıyoruz. Bu sayede oyun içerisinde istediğiniz güçlendirmeleri, eşyaları Para derdi olmadan alabilecek ve oynayabileceksiniz.

 

Vector 2 Hileli APK Kurulumu

 

  1. Öncelikle Aşağıdaki indirme bağlantısından .APK dosyamızı indiriyoruz.
  2. Telefonumuzu bilgisayarımıza bağlıyoruz ve .APK yüklemeye hazır hale getiriyoruz. (Geliştirici modunu açma, tüm APK izinlerini verme vs.)
  3. APK Dosyamızı telefonumuza atıyoruz.
  4. Telefonumuzdan APK dosyamızı çalıştırıp, yüklüyoruz.
  5. Artık oyunumuzu SINIRSIZ PARA hilesi ile birlikte oynayabiliriz =)

 

Vector 2 (v0.9.1) Sınırsız Para Hilesi APK Görüntüsü

 

Vector 2 Mod Sınırsız Para Hileli APK indir

 

indir

  Vector 2          (v0.9.1)       Hileli APK  

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan Stellaris v1.1.0 Full Torrent indirme ve Multiplayer Crack başlıklı paylaşımımızda Stellaris DLC indir, Stellaris indir ve Stellaris Multiplayer Crack hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz.