Total War ROME II Torrent İndir | Total War Rome 2 Full + Crack

Total War ROME II Torrent İndir | Total War Rome 2 Full + Crack

 


 

 

ROME2-PCGAMER

 

Evlilik, insanoğlunun hayatını idame ettirdiği vetire içerisinde tadacağı mutlulukların en önemlilerinden birisidir. Anlaşabileceğin bir eş, baldan tatlı olan çocuklar ve diğer sosyal bağlar… Her şey çok güzel, öyle değil mi? Lakin yüzyıllar önce ortam böyle değildi. İskit kadınları, evlenmek istediklerinde kendilerini savaş meydanlarına atıyorlardı. Zira evliliğe hak kazanmak için yapmaları gereken zorunlu bir uygulama vardı. 3 düşman kellesini komutanına getirmeyen kadın evlenemiyordu o dönem…

Yukarıda bahsi geçen uygulamanın yaşandığı döneme yıllar sonra yeniden ışınlanıyoruz. Delikli borulardan ve katanalardan usanan Total War oyuncularının hayalleri nihayet gerçekleşiyor. Total War Rome 2, raflarda yerini aldı, oyunu sizler için önceden denedik. İlk oyun Shogun: Total War’dan son oyun Total War Shogun 2’ye kadar kendisiyle yarışan seri bu sefer de rakipsiz. Rome 2 de ailenin diğer serilerine kafa tutuyor ve gerçekten akranı yok. Bakalım Rome 2, başta Rome: Total War’a ve ailesine layık bir birey mi bir göz atalım.

 

MÖ 272 yılında başlayan oyun tam bir medeniyet cümbüşü. Başta seçilebilir 13 medeniyet var. Bunlar: Roma, Kartaca, Parth, Pontus, Iceni, Arverni, Makedonya, Mısır, Suebi, Epir, Atina ve Sparta. Epir, Atina ve Sparta, yani Yunan Kültür Devletleri şu an için oyunu ön siparişle alanlara açık. Pontus, oyunun çıkışı şerefine ilk gün tüm oyunculara hediye edilecek. Ekim’de Seleucid de Pontus gibi hediye olarak oyunculara sunulacak. Aynı ay içerisinde Step Kültür Paketi ile üç medeniyet oynanabilir olacak ama bu DLC ücretli. Peki bu içerik ‘medeniyet cümbüşü’ demeye yeter mi? Benim vurguladığım oynanabilir devletler değil, campaign, yani starteji haritası. Haritanın her yerinde bir medeniyet var. Yani eski serilerdeki boş yerler isyancılarda sistemi tam anlamıyla çökmüş. Shogun 2’de kısmen denen bu sistem Rome II’de muazzam bir hal almış. Savaşacağınız 100’ü aşkın medeniyet sizi bekliyor, hem de kendine has kültürü, askeri yapısı ve diplomatik duruşuyla!

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 

RAM: 2 GB RAM
Boş Alan: 35 GB boş alan
İşletim Sistemi: XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: 2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu kart (shader model 3, vertex texture fetch support).

 

 

Total War ROME II

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan ODTÜ Direnişi Canlı Yayın | ODTÜ Üniversitesi Canlı Yayın İzle başlıklı paylaşımımızda #direnodtü, ankara odtü canlı yayın ve odtü canlı yayın izle hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: