[The WarZ Private Server] | IPlayWarZ Download | IPlayWarZ Üyelik Alma

 

IPlayWarZ Nedir?

 

IPlayWarZ , WarZ Oyununun Hacklenmesinin Ardından Ortaya Çıkan WarZ Private Serverıdır. Oyunun Başta Gelen Avantajları , Ücretsiz Olması , Hile & Hack Konusunda Daha Duyarlı Bir Yönetim Olması ve Düzenli Olarak Oyuncuların Kontrol Edilmesidir. Şuan İçin Ciddi Bir Oyuncu Sayısına Ulaşan iPlayWarZ Lag – Ping Sorunu Yaşatmamaktadır. Oyunu Satın Alma İmkanı Olmayan Arakadaşlara Tavsiye Ederim.

 

IPlayWarZ İndirme & Download

 

Oyunu Kendi Sunucularından 1 Tık İle Son Hızda İndirebilirsiniz. 2 Alternatif Linkleri Var , 2 Dosyada Aynıdır , Sadece Birini İndirmeniz Yeterli Olacaktır. Aşağıdan İndirebilirsiniz.

 

 

IPlayWarZ – Full Tek Link İndirmek İçin TIKLAYINIZ.

IPlayWarZ – Full Tek Link İndirmek İçin TIKLAYINIZ. [Alternatif]

 

IPlayWarZ Üyelik Alımı

 

Üyelik Alımı Çok Basit , Foruma Üye Olmanız & E-Mailinizden Onaylamanız Yeterli Olacaktır 🙂 Forum Linkini Hemen Aşağıda Veriyorum.

 

IPlayWarZ – Üyelik Almak İçin TIKLAYINIZ.


 

Bir önceki paylaşımımız olan Dead Island Riptide Full Torrent Tek Link İndir başlıklı paylaşımımızda dead island riptide full tek link indir, dead island riptide full torrent indir ve dead island riptide torrent download hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları:

  • agaega

    Arkadaslar Benim Bir Sorunum Var Ben WarZ ı İndirdim Kurdum Herseyi Tamam Launchere Giriyorum Bekliyorum Download Update(try1) diyor 2-3 saniye sonra (try2-3) filan cıkıyo (try10) oldugu zaman ise su hatayı alıyorum :

    There was a problem downloading new updater Check that you have a working internet connection and you are not behind a proxy or firewall.

    Bir Yardım ? 2 Gündür Ugrasıyorum Deli Oldum.