[The War Z Private Server] | InfectedZ Download | InfectedZ Üyelik Alımı

 

War Z ‘ nin Hacklenmesinin Ardından , Server Dosyalarını Çaldırması ve Çalanların Biraz Daha Kendilerinden Birşeyler Katıp Yeni Bir “Public Server” Açmasıyla Oluşan “InfectedZKendi Oluşturdukları Anti – Hile Sistemleri İleHACK – HİLEOlayınında Önüne Geçmeyi Başarmışlar. Ben Denedim , Zombie & Silahlar Konusunda Geliştirmeler Yapılmış , Oyun Açılalı 4 Gün Oluyor , Henüz Hile – Hurda Görmedim 🙂 Açıkçası Çok Keyifli Bir Ortamı Var Şuan. Oyun Tamamen Yabancı Yapımı ve Yabancı Oyuncu Sayısı Oldukça Fazla.

 

InfectedZ Download & Kurulum

 

InfectedZ ‘yi Kurmak İçin Sadece Launcher’ını İndiriyoruz ve Üyeliğimizle Giriş Yapıyoruz. Kendisi Patch Olarak Oyunu İndirip Kuruyor.

 

InfectedZ : (Turbobit)

Tıkla İndir

InfectedZ : (Uploaded)

Tıkla İndir

InfectedZ : (Hotfile)

Tıkla İndir

 

InfectedZ Üyelik Alımı

 

Üyelik Alımı Çok Basit , Direk Sitesine =>BURADAN<= Girip Karşımıza Çıkan Formu Dolduruyoruz. Daha Sonra Launcherdan Üye Girişimizi Yapıyoruz 🙂


 

Bir önceki paylaşımımız olan [Android] GTA Vice City APK + SD | Full Torrent İndir başlıklı paylaşımımızda android gta vice city apk indir, full gta vice city apk download ve gta vice city android apk indir hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: