The Sims 3 Seasons Full + Crack İndir! | The Sims 3 Seasons indir Full Torrent!

The Sims 3 Seasons

The Sims 3 Seasons (PC/MAC) Limited Edition PC Game EA

 

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 

  • OS: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 or Windows 7, Windows 8
  • CPU: (XP) 2.0 GHz P4 – (Vista and Windows 7) 2.4 GHz P4 
  • RAM: (XP) 1 GB RAM; (Vista and Windows 7) 1.5 GB RAM
  • HDD: 5 GB
  • Ekran Kartı: 512 MB

OYUN HAKKINDA

 

Artık mevsimler sim dünyanıza geliyor. Sim’leriniz yaz gününde okyanusta yüzebilir, baharda renkli şemsiyesi ile yağmur altında yürüyüş yapabilir, festivallere katılabilir, snowboard yaparak kışın keyfini çıkarabilir. Ve Cadılar Bayramı’nda perili evde sim’lerinizi sürprizler bekliyor olacak.

Mevsimlere uygun moda kıyafetler, yeni yiyecekler, mobilyalar, dekorlar sürekli değişen hava koşulları ile yeni dünyanızın keyfini çıkartın.

Her sezonda yapabilecek bir şeyler bulabilirsiniz. Müthiş havai fişek gösterileri izleyebilir, iglo inşa edebilir ya da kabak oyması bir fener yapabilirsiniz.

Her mevsim bir festival sim’lerinizi bekliyor olacak. Kışın kartopu dövüşü festivali, sonbaharda elma festivali, yazın yüz boyama festivali ve baharda dans festivali.

Sim’leriniz değişen hava koşullarına tepki verir. Soğukta üşeyebilir, güneşten yanabilir ya da yıldırım çarpabilir.

Ve beklenen uzaylı ziyaretçiler aramızda. Bir uzaylı ile arkadaş olabilirsiniz. Komşunuzu kaçırmasını için onların uçan dairesini kullanabilirsiniz. Bir toplumu istila edip ya da yıldızlara yolculuk yapabilirsiniz.

The Sims 3 Seasons Limited Edition ön sipariş ile Ice Lounge community lot sahibi olabilirsiniz. Bu kulübü istediğiniz kasabaya yerleştirebilirsiniz.

indir Wolfteam Aeria WolfHacks v2.2 İndir (07.11.2012 Güncel Kurt Hilesi)

[download id=”32″]


 

Bir önceki paylaşımımız olan CALL OF DUTY BLACK OPS 2 FULL + CRACK TEK LİNK İNDİR! başlıklı paylaşımımızda call of duty black ops 2 crack fix, call of duty black ops 2 fix crack ve call of duty black ops 2 full hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: