Suicide Squad Türkçe Altyazılı Torrent indir [1080P]

Suicide Squad Türkçe Altyazılı Torrent indir [1080P]

 

suicide squad türkçe altyazılı indir

 

Suicide Squad : Gerçek Kötüler Filmi Konusu

 

Özellikle çocukluğu 90'lı yıllarda geçmiş olan herkes, Batman'i izlemiştir. İzlemese bile en azından duymuştur, o da olmadı çeşit çeşit oyuncağıyla oynamıştır. Şimdi gelelim gerçek Batman takipçilerine, Batman'in en azılı, çılgın, sayko-deli düşmanı olan Joker, Arkham şehrinde yaydığı kötülük, çılgınlıklar yetmezmiş gibi, Şimdi kendi ekibiyle boy gösteriyor.


Joker kendisine yakışacak bir grup kuruyor. Bu grubun adını "Suicide Squad" (kötü bir film çevirisiyle : "Gerçek Kötüler", aslında ben çevircek olsam "İntihar Timi" ) Koyuyor.

 

Şimdi bir düşünün, Joker bir filmde başrol oynuyor, peki başrol oyuncusunun nesi olur? Tabiki ona eşlik edecek bir bayan başrol oyuncusu daha olması lazım! Peki, peki … Joker'e onun çılgınlığına, kötülüğüne ve acımasızlığına eşlik edecek bir karakter… En az onun kadar çılgın, onun kadar baştan çıkarıcı ve korkutucu, o da yetmezmiş gibi güçlü ve merhametsiz! 

 

Bu noktada Joker'e filmde, Harley Queen eşlik ediyor. Birlikte çok ama çok büyük çılgınlıklar yapıyorlar. Daha fazla spoiler verdirtmeyin bana. Suicide Squad Türkçe Altyazılı indir | Suicide Squad 1080P Torrent indir , seçenekleriyle indirin ve filmin keyfine bakın!

 

 

Suicide Squad : Gerçek Kötüler Türkçe Altyazılı Fragmanı

 

 

Suicide Squad 720p Altyazılı Filmden Görüntüler

 

suicide squad 1080p torrent indir

gerçek kötüler türkçe altyazılı torrent indir

suicide squad turkce altyazılı torrent indir

 

Suicide Squad Türkçe Altyazılı Torrent indir

Suicide Squad Türkçe Altyazılı (1080p)

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan Driverpack Solution v16.8 Full indir Türkçe Driver Bulma Programı indir başlıklı paylaşımımızda driver bulma programı, driverpack solution ve driverpack solution crack indir hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: