Stellaris v1.1.0 Full Torrent indirme ve Multiplayer Crack

Stellaris v1.1.0 güncel full torrent indir online oynama

Stellaris v1.1.0 güncel full torrent indir online oynama

 

bilgi

Stellaris, bir uzay simülasyonu & strateji oyunu niteliklerini aynı anda barındıran, oldukça geniş bir evrene sahip, detaylarıyla kimi oyuncunun canını sıkan, kimini ise her saniye etkileyip gözlerini kamaştıran bir çoklu galaksiler arası savaş oyunudur. Eğer siz de "Age of empires" , "Warcraft" , "Civilization" gibi strateji oyunlarıyla büyümüş ve fantastik uzaylılar, ileri teknolojiler gibi ilgi alanlarına bir yakınlık duyuyorsanız bu oyun tam size göre!

Oyunda herşey düşünülmüş. Üretimden, borsaya, ülke sorunlarından, araştırmalara, galaksiler arası diplomasilere… Kısaca herşey 🙂

Oyun yeni çıkmasına hatta betada olmasına rağmen 135$ gibi fahiş bir fiyata satılıyor. Aslında oyunun detaylarını düşünürsek belki fiyat normal düşünülebilir fakat, Türkiye gibi bir ülkede 135$ neredeyse bir aylık ev kirasına denk gelmektedir.

Bizlerde sizlerin Stellaris indirmenizi ve oyunu denemenize olanak sağlamak istedik. Oyunu indirebilir hatta STEAM üzerinden satın alıp, oynayan kişilerle Stellaris online multiplayer crack sayesinde Stellaris online oynayabilirsiniz

Ayrıca, indireceğiniz torrentin içerisinde Stellaris DLC yani tüm Stellaris ek paketlerini bulabilir, yükleyebilir ve oynayabilirsiniz.

 

sistem

Stellaris sistem gereksinimleri

Stellaris sistem gereksinimleri

 

goruntu

Stellaris v1.1.0 full torrent indir

Stellaris v1.1.0 full torrent indir

 

Stellaris Online Oynama

Stellaris Online Oynama

 

Stellaris multiplayer crack

Stellaris multiplayer crack

 

indir

Stellaris     (v1.1.0)   

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan ZEYBEK Bot v3.3 Beta indir | Bedava Clash Of Clans Bot 2016 başlıklı paylaşımımızda bedava clash of clans bot, bedava clash of clans bot indir ve clash of clans bot hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz.