[Reloaded] Call Of Duty Ghosts Zamunda Torrent indir

call of duty ghosts torrent indir, call of duty ghosts zamunda torrent, zamunda call of duty ghosts crack, call of duty ghosts crack, cod ghosts torrent indir, cod ghosts crack indir

 

 Call Of Duty Ghosts Full Torrent İndir | Cod : Ghosts Torrent İndir

 

 

Köşeye sıkışmış, her şeyini kaybetmiş bir Amerika

 

Oyunun hikayesinde geçen bu yıkıcı saldırıların kaynağı belli değildir. Fakat Amerika, bu saldırılarla büyük zarar görmüş, dünya üzerindeki süper güç özelliğini yitirmiş, dahası birçok askeri birimine de son vermek zorunda kalmıştır.
Oyunda bir üyesini kontrol edeceğimiz Ghosts kuruluşu, Amerika’nın sahip olduğu tüm askeri birimlerden, arta kalan kişilerle kurulmuş gizli bir askeri örgüt olarak karşımıza çıkacak.
Call of Duty: Ghosts’da, Modern Warfare üçlemesinin aksine oyun boyunca sadece bir kişiyi kontrol edebileceğiz. Dolayısıyla senaryoda, kontrol ettiğimiz bu karakter çevresinden şekillenecek.
Oyunda, Amerika’nın başına gelen felaketlerin kaynağını ve içeriğini araştırırken yolumuz bazen Brezilya’ya, bazen Büyük Okyanus’a, bazen de Antartika’ya düşecek. Yani her ne kadar oyun boyunca tek bir kişiyi kontrol edebilecek olsak da, yine de kıta kıta dolaşıp, çeşitli operasyonlarda boy göstereceğiz.

 

Grafik

 

Call of Duty: Ghost, yeni bir grafik motoru yerine önceki oyunlarda kullanılan grafik motorunun geliştirilmiş versiyonunu kullanacak. Bu motor sayesinde ışıklandırmalar daha kaliteli olacak. Güneş ışığı, ağaçların ve cisimlerin arasından sızabilecek, çevredeki ışıklar yansıyabilecek, havadaki tozlar görülebilecek. Dairesel nesneler artık köşeli olmayacak. Oyunda dinamik haritalar bulunacak. Bu sayede çevre zarar görebilecek.

 

 

 

 

 

 


 

 Call Of Duty : Ghosts Full & Crack Torrent Aşağıdan İndirebilirsiniz!

COD : Ghosts Full + Crack

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan Football Manager 2014 Torrent indir | FM 2014 Full + Crack başlıklı paylaşımımızda fm 2014 crack indir, fm 2014 full download ve fm 2014 full torrent indir hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz.