PES 2017 Full indir | Pro Evolution Soccer 2017 Torrent indir

PES 2017 Full + Crack indir | PES 2017 Torrent İndir

pes 2017 full torrent crack indir

 

Futbol oyunların üstadı KonamiPES 2017‘yi duyurdu. Konami tarafından resmi olarak açılan internet sitesinde oyuna ait ilk görüntü ve bilgiler yayınlanmış durumda. Fox Engine oyun motoru geliştirilmeye devam edecek olan serinin yeni oyunu PES 2017, PES 2016’ya oranla daha gerçekçi oyuncu hareketleri ve oyuncu animasyonları ile daha güzel görünecek.

 

KONAMI ve PES 2017

Özellikle ilk çıktığı zamanlarda rakibine karşı üstünlük kuran Pes serisinin, son 3 – 4 yıl ile birlikte tahtı FIFA serisine devrettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Yinede boş durmayan KONAMIPES 2017 ile her yıl yaptığı gibi oyun içi gerçekçilik konusunda yenilikler olacağını açıkladı.

Açıkçası önceki yıllara göre daha değişik ve hayranlarını heyecanlandırıcı olan özellik, oyunun takımı nasıl yönettiğinizi anlayıp ona göre takımı otomatik şekillendirmesi olacak. Aynı zamanda her ceza sahasına yakın serbest vuruştan gol yemek gibi sıkıntıları olan kalecilerinde daha gerçekçi ve dinamik olmasını sağlanacak.

 

PES 2017 Yeni Özellikleri

Oyunda olacak olan yeni özellikler şöyle olacak;

  • Daha gerçekçi keskin paslar: Gerçek futbolcu tepkileri ve gelişmiş top fiziği  ile daha gerçekçi paslar verebilecek ve şutlar çekebileceğiz.
  • Pes tarihindeki en iyi kaleciler: Kaleci animasyonları gerçeğine en uygun şekilde oyuna aktarılırken, geliştirilmiş yapay zeka ile birlikte PES serisinin en iyi kalecilerini göreceğiz.
  • Real Touch: Real Touch teknolojisi ile daha gerçekçi ikili mücadeleler görebileceğiz.
  • Daha gerçekçi grafikler ve animasyonlar: Futbol oyunlarında ki en gerçekçi grafikler ile oyunu oynayacağız.
  • Geliştirilmiş takım kontrolü ve taktikler: Atak ve defans komutları, taktikleri oyuncular tarafından kolay şekilde kontrol edilebilecek. Ancak en küçük hatada karşı atağa maruz kalınabilecek.
  • Doğal futbolcu hareketleri: Her oyuncunun kendine özgü hareketleri olacak. Yani Ronaldo ileNeymar‘ın şut çekiş tarzları, driblingleri birbirinden farklı olacak.
  • Oynanışa göre değişen geliştirilmiş yapay zeka: PES 2017’deki yapay zeka, oyuncunun oynayışına göre dinamik olarak değişiklik gösterecek.

 

PES 2017 Oyun İçi Görüntüler

 

pes 2017 crack indir

pro evolution soccer 2017 full indir

pes 2017 torrent indir

pes 2017 full indir

 

PES 2017 Oynanış Videosu
 

PES 2017 Full + Crack İndir | PES 2017 Torrent indir

 

NOT : PES 2017 Henüz Çıkmamıştır.

Çıktığı Anda İlk Olarak Burada Yayınlanacaktır. (Sık Sık Kontrol Ediniz)


 

Bir önceki paylaşımımız olan Fifa 2017 Full indir | Fifa 17 Crack + Torrent indir başlıklı paylaşımımızda fifa 17 crack, fifa 17 crack indir ve fifa 17 full indir hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz.