PES 2014 Full Torrent İndir! | PES 14 Full İndir! | PES 2014 Full Tek Link İndir!

pes 2014 full tek link indir, pes 2014 indir, pes 14 tek link, pes 2014 full torrent indir, pes 2014 full indir, pes 2014 full crackli indir, pes 2014 sorunsuz indir, pes 2014 full download,

 

Kiminin futbol oyunları dünyasındaki en favori oyunudur Pro Evolution Soccer. Fakat 2010 yılından itibaren bu zamana kadar çıkan PES oyunlarında yeterli gelişimi göremeyen oyunseverler artık bir benzetme yoluna gitmeye başladı. Call of Duty de nasıl ki grafik yetersizliği görüyoruz ama onu çok sevip oynamadan edemiyoruz, aynı şey PES serisi içinde geçerli olmaya başlamıştı. Konami firması buna dur demek için Tokyo’daki bürosunda oyunun temellerini 4 yıl kadar uzun bir zamandır masaya yatırmış. En nihayetinde gelişmiş bir grafik motoru da kullanmaya karar kılan firmanın yaptığı en büyük değişikliklerden biri olarak fiziksel kaliteyi yükseltmek istediğini anlayabiliyoruz. Fakat PES 2014 için yapılacak olan köklü değişikler içerisinde sadece grafikler yok, yapay zeka ve oyunun bize vereceği zevk için de birçok geliştirme yoluna gitmeye karar kılmış firma.  Oyun içinde ise futbolcuların zekalarına, yaptıkları hareketlere ve yetenekli oyuncuların takıma kazandırdığı artıları bariz bir şekilde görebilmemizi sağlayabilecek yeni bir jenerasyon var. Maçlardaki heyecanı bizlere eksiksiz bir biçimde yansıtmak isteyen Konami, saha içindeki futbolcuların daha gerçekçi bir hal alması için önemli bir geliştirme yoluna daha başvurdu. Oyundayken bazı futbolcuların boş boş pas beklediklerini ve gerçekçi olmayan bir yapay zekaya sahip olduklarını anlamak hiç de zor değildi. Yeni oyunda ise gerçeği olduğu gibi yansıtmak isteyen firmanın, saha içindeki futbolcuların hiç durmadığı ve devamlı hareket halinde olduğu, pozisyon içindeki oyuncuların birbiri ile sürtüşmeleri ve çarpışmaları gerçeğe yakın olarak dizayn edildiğini E3 2013 oyun fuarında yetkililer açıklamıştı. Oyunseverlerin de PES’den beklediği gelişmeler bu yönde idi. Yapay zeka ve grafiklere getirilecek yeni bir görünüm PES serisinin devamı oyunlara çok ihtiyaçları vardı. FIFA’nın bu konuda ne kadar özveri ile çalıştığını biliyoruz. Son 2-3 yıldır bu konularda ve yapay zekalarda FIFA serisinin gerisinde kalan PES için yetkililer PES 14 ile büyük bir gelişim gösterdiğini tüm oyun pazarlarına kanıtlamaya geliyor. PES yetkilileri yeni oyunda yapacağı önemli geliştirmeler 6 başlık altında detaylıca oyuna işleyeceğini belirtti. Futbolcuların önemli maçlarda daha bir moralize olup güçlü oynadığı, taraftarların yaptığı tezahüratlardan etkilenerek moral veya moral bozukluğu ile karşı karşıya olacağız. En sevdiğim özelliklerden birisidir bu moral etkisi, demem odur ki PES 14‘te deplasman maçlarında oldukça dikkat etmemiz gerekecek.

TrueBall Teknolojisi
Bu teknoloji ile futbolcuların merkezi dengesi haline getirilen topun, futbolcular üzerindeki etkilerinin geliştirilmiş bir hal almasını tadacağız. Yetenekli futbolcuların topu alıp sürüş şekli ve rakip oyuncuyu atlatma şekilleri dahi farklıdır. Rakip oyuncudan sıyrılırken bir sonraki hamleyi hesaplayan yapay zeka bizlere oyunda çok heyecan verici anlar yaşatacak. Kesinlikle kaliteli futbolcu ve normal futbolcunun rahatlıkla ayırt edilebileceği görüşünde olan yetkililer, yeni oyun tarzı ile takımların da güçlerini gerçeğe yakın hale getirdiler. Bu yeni teknolojinin oyun içinde sunduğu fırsatlar çok etkileyici. Mesela pası sadece ayağımız ile vermeyeceğiz. Üzerimize doğru havadan gelen bir topu göğsümüz ile yönlendirip arkadaşımıza pas atabilir veya topu boş bir alana indirebileceğiz, takım arkadaşımıza kafa ile pas atabilecek ve topu kontrol eden futbolcunun değişik açılarda yaptığı kontroller rakibi geçmekte birebir etkili durumda. Futbolcuların artık daha fazla rahat hareket edebileceği bir ortam sağlanırken bir yandan da ayaklarının ustalaşmasında büyük rol oynayacak. Topu saklama kabiliyetimiz ve vücut çalımları ile rakibimizi şaşırtıp topu boş olana rahatça çekebileceğiz.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri;

 

Windows: XP/Vista SP2/ 7 SP1
CPU: Intel Core 2 Duo @ 1,8 GHz. AMD Athlon II X2 240 or equivalent processor
RAM: 1 GB RAM
GPU: Direct X 9.0c compatible video card with 512 MB RAM
HDD: 8 GB free hard disk space
DirectX: 9.0c compatible sound card
Resolution: 800×600 Compatible monitor
4x DVD-ROM Drive

 

 

 

 

 

 

PES 2014

Tıkla İndir

PES 2014 Türkçe Yama

Tıkla İndir

 

PES 2014 Serial Key 

 

HNY6-JD2U-3CXK-4UC6-FUC2

 

2ELE-LMYW-UDMT-L9HN-HPPH

 

JPL4-CNTS-J5XS-SNMD-3FV3

 

FKWL-F2C6-DTX6-7VE5-R93A

 
 

Türkçe Yama Rar Şifresi : tiesto


 

Bir önceki paylaşımımız olan Ceddin.Cfg v14.0 | sXe 14 Uyumlu DEF Cfg | sXe 14 Geçer! başlıklı paylaşımımızda sxe 14 cfg, sxe 14.0 fix 2 wall hack ve sxe 14.0 geçen cfg hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: