PDF Dönüştürme Programı | Wondershare PDF Converter Pro İndir

PDF Dosyasını Word‘e Çevirme Programı

Wondershare PDF Converter Pro v4.0.1.1 Full İndir

 

PDF Dosyasını Word Çevirme, Word Dosyasını PDF Çevirme, PDF Dosyasını Word Olarak Açma, Word Dosyasını PDF Yapma, Wondershare PDF Converter Pro İndir, Wondershare PDF Converter Pro serial İndir Wondershare PDF Converter Pro v4 İndir, Wondershare PDF Converter Pro v4.0.1.1 crack İndir, Wondershare PDF Converter Pro v4.0.1.1 full İndir, Wondershare PDF Converter Pro v4.0.1.1 İndir

 

 

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere pdf dosya oluşturabileceğiniz program sunuyorum. PDF Converter ile dosyalarınızı PDF’den Word, Excel, PowerPoint, EPUB, HTML, Text vb. uzatılı dosylara çıkarabilirsiniz ve aynı zamanda bu uzantıdaki dosyalarınızı PDF yapabilirsiniz.Programın kullanımı kolaydır.

 

Bu Programın Bazı Özellikleri

 

  • PDF Belgelerini olarak Dosyaları Kaydet: Diğer biçimlere PDF dosyalarını dönüştürme yanı sıra, Wondershare PDF Converter Pro kullanıcıları açtı ve diğer ünlü PDF programı ile düzenlenebilir olacak endüstri standardı PDF dosyası olarak Microsoft Word doc, Excel çalışma kitabı, Metin dosyası, vb gibi hemen hemen her dosya, kaydetmenize olanak verir , Adobe Reader gibi.
  • 6 Biçimleri PDF dönüştürme: Wondershare PDF Converter sık ​​kullanılan belgelerin 6 tip PDF dosyalarını dönüştürme destekler. Onlar Microsoft Word belgeleri, Excel çalışma kitapları, PowerPoint slaytları, EPUB e-kitaplar, HTML web sayfaları ve görüntülerdir. Görüntüler için, PDF olarak verebilirsiniz. Jpg,. Png,. Gif,. Bmp veya. Tiff. Dönüşüm önce, Gelişmiş Ayar penceresinde çıktı belgenin düzeni ve biçimlendirme özelleştirmek mümkün olacaktır.
  • Şifre Korumalı PDF dosyaları dönüştürme:  Wondershare PDF Converter, düzenlenebilir kopyalanamaz ve herhangi bir yetkili şifre gerektirmeden yazdırılırken korunur parola korumalı PDF dosyalarını dönüştürme yapabiliyor. Açılan korunur PDF dosyaları için, kullanıcılar ilk dosyaları açmak için doğru şifreyi girmeniz gerekir ve daha sonra istediği belgelere dönüştürün.
  • Taranmış PDF Gelişmiş OCR Dönüştürme:  Wondershare PDF Converter Pro sürümü artık görüntü tabanlı dosyaları dijital ortama metin için en yaygın kullanılan teknolojidir yerleşik önü OCR özelliği ile birlikte geliyor. Bununla beraber bir görüntü, tabanlı PDF dosyası yükleme konum zaman, bu dijital ortama metin ve mümkün kopyalamak ve düzenlemek için, Microsoft word belgesi, Excel tabloları, PowerPoint slaytları, vb doğru için PDF dosyasını dönüştürmek olacak metin.
  • Şifre Koruma Güvenli PDF: Önemli bir PDF dosyası oluşturduktan sonra, onun güvenliği hakkında endişe olabilir. Başkalarının açmak istemiyorsanız, o zaman kilitlemek için Açık Şifre eklemek için Wondershare PDF Converter Pro kullanabilirsiniz.Eğer Workmate paylaşmak ama değiştirilemez sevmiyorum isterseniz Veya, kopyalayabilir ve düzenlenebilir, ancak görüntülenmesiyle korumak için izinleri uygulamak mümkün olacaktır. Bu güvenlik ayarı özellik kişisel PDF belgeleri tam kontrol altına almak sağlar.

 

Wondershare PDF Converter Pro

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan PC Hızlandırma | WinUtilities Professional v10.62 Full İndir başlıklı paylaşımımızda WinUtilities Professional Edition v10.62 crack, WinUtilities Professional Edition v10.62 full indir ve WinUtilities Professional Edition v10.62 indir hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: