Pasifik Savaşı HD Tek Link Torrent İndir | Pasific Rim Full HD Torrent

PASİFİC RİM TORRENT İNDİR | PASİFİK SAVAŞI HD TORRENT İNDİR

 

pasifik-savaşı-türkçe-dublaj-hd-indir

 

2013 yılının önemli filmlerinden Pasifik Savaşı Türkçe Altyazı  HD seçeneği ile karşınızda. (BDRip XviD) formatında sizlere sunacağımız Pasific Rim-Pasifik Savaşı HD tek link Türkçe Alt Yazı indirme seçeneği ile konunun devamında. Keyifli seyirler dileriz…

 

Özet:

 

2013 ABD yapımı Pasifik Savaşı (Pacific Rim) Guillermo del Toro yönetmenliğinde ve 131 dakika süren bir film. Bilim kurgu, macera ve aksiyon unsurlarını barındıran filmde uzaylılar bu kez gökyüzünden değil, beklenmedik bir şekilde denizin derinliklerinden geliyor. Kaiju adı verilen yaratıkların denizden yükselmeye başlamasıyla büyük bir savaş da başlıyor. Milyonlarca insanın ölümüne yol açan bu savaş yüzünden insan kaynakları tükenecek gibi görünürken Kaiju’larla mücadele edebilmek için özel bir silah geliştiriliyor. Fakat 2 pilotun beyin gücüyle yönettiği Jaeger adlı büyük robotlar Kaiju tehlikesinin ortadan kalkmasını sağlayamıyor. İnsanoğlu teslim bayrağını çekmek üzereyken ortaya çıkan ikili son bir umut olma niteliğini taşıyor. İnsanoğlunun kıyamete karşı tutunacağı son dallar olan bu ikili eski bir pilotla onun deneyimsiz stajyerinden oluşuyor.

 

19 Temmuz 2013 tarihinde vizyona giren Pasifik Savaşı oldukça büyük bir bütçeyle yapılmış bir film. Uzaylı konusuna değişik bir yorum getiren yapım bilim kurgu türünü sevenlerde beğeni uyandırdı. Filmin senaryosunu akıcı, efektlerini etkileyici bulan ve oyunculukları da beğenen bazı sinemaseverlerin serisinin çekilmesi fikrine sempatiyle baktıkları görülüyor. Bazı eleştirmenlere göreyse senaryo oldukça klişe öğelerden oluşuyor fakat yönetmen del Toro böyle bir konuyu olabilecek en ciddi biçimde aktarma başarısını gösterebilmiş. Filmin oyuncuları Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kukichi, Rob Kazinski, Charlie Day, Max Martini, Ron Perlman ve Clifton Collins Jr.’dan oluşuyor.

 

pasifik-savaşı-hd-1080p-indir-türkçe-dublaj

 

pasifik-savaşı-türkçe-dublaj-hd-indir

 

pasifik-savaşı-hd-türkçe-dublaj-indir

 

pasifik-savaşı-hd-türkçe-dublaj-indir

 

 Pasifik Savaşı [HD] Torrent Aşağıdan İndirebilirsiniz!

Pasific Rim [HD]

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan ANDROİD Telefon & Tablete Apk Oyun Yükleme [Resimli Anlatım] başlıklı paylaşımımızda android tablete bedava oyun yükleme, android telefona bedava oyun nasıl yüklenir ve android'e ücretsiz uygulama yüklemek hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: