Oyun Oynayarak Gerçek Para Kazanın

Join YIGIDO58's empire

(Üstteki Resme Tıklayıp Üye Oluyoruz. Not : Resimden üye olursanız , %5 Bonus Kazanırsınız.)

 

Öncelikle oyuna üye olduktan sonra karşınıza böyle bi görüntü gelecektir 🙂


Bu ekran geldikten sonra work bölümüne girelim ve günlük işimizi yapalım. Bu işi 24 saatte 1 yapabiliriz ve 8 dakika sürer.

İlk başta süt sağma işiniz vardır. Ben önceden yaptığım için bende gözükmüyor. Work Now’a basarak işe başlayabilirsiniz.

Günlük işinizi yaptıktan sonra Fight bölümüne gelin ve listedeki Refferal Fight tuşuna basınız.

Karşınıza böyle bi görüntü gelicek. Burda trainer adında birisi var Buna kaybedilmiyor yani sürekli siz kazanıyorsunuz. Günlük 10 kere dövüşebiliyorsunuz. 8 Dakikada bir dövüş hakkınız oluyor ve 10 dövüşün sonunda 1.20 TRY kazanıyosunuz.

Attack dedikten sonra sizin ve rakibin envanter bilgilerini içeren bi pencere gelecektir. Bu pencerede Attack Now yazısına basıyoruz ve aynı sayfa tekrar geliyor ardından tekrar Attack Now diyoruz ve dövüşü başlatmış oluyoruz.

8 Dakikanın sonunda kazandığımız para vs. herşey hesabımızda oluyor. Ve tekrar aynı işlemleri uygulayabiliyoruz. Günde 10 kere yapın bunu arkadaşlar.

Evet arkadaşlar başlangıç rehberimizin sonlarına gelmeye başladık. Ama birşey daha öğretmem lazım. Oyun aynı gerçek dünya gibi para değerleri değişiyor.

Market—>Financial Market bölümünden TRY’leri Golda ardından Gold’ları ise Euro’ya çevirip para kazanma işlemini özetlemiş oluyoruz. Yani eurolar geliyor paypal veya kredi kartınıza.

Join YIGIDO58's empire

(Üstteki Resme Tıklayıp Üye Oluyoruz. Not : Resimden üye olursanız , %5 Bonus Kazanırsınız.)

 

Bir önceki paylaşımımız olan ListbanV2.Cfg | sXe 15.2 Wall Hack Gibi AİM.Cfg | Aim.Cfg 2015 başlıklı paylaşımımızda aim cfg, counter strike 1.6 aim.cfg ve cs 1.6 aim cfg 2015 hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz.