Grand Theft Auto V PS3 Hileleri | GTA 5 PS3 Hile Kodları

grand theft auto v ps3 hileleri, grand theft auto 5 ps3 hile kodları, gta 5 hile kodları indir, gta v ps3 hileleri indir


 

Haftasonumuz bir hayli kötü geçti denebilir aslında. Çünkü yurtdışında Grand Theft Auto 5′in ön siparişini Amazon üzerinden veren bazı şanslılar oyuna erişme şansı yakaladı. Bütün haftasonumuz da YouTube üzerinden yayımlanan oynanış görüntülerine ve videolarına göz atarak geçti.

Neyse ki başlayan yeni hafta ile birlikte Rockstar Games, Grand Theft Auto 5′i tüm dünyada aynı anda piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Hazırlamnasına hazırlanıyor ama oyunun günler öncesinde bazı oyuncuların eline geçmiş olmasından da bir hayli rahatsız görünüyor.

Firmadan yapılan açıklamaya göre özellikle Amazon.com üzerinden yapılan satışların teslimatlarının gerçekleştği düşünülürken, Amazon.com ile ilgili derhal bir soruşturma başlatılacak. Oyunun orijina olduğu kadar korsan kopya sürümlerinin de Torrent sitelerini süslemeye başlaması, oyunun hilelerinin ve ilk bölümlerinin tam çözümlerinin dahi internette dolaşmaya başlaması Rockstar Games’i çildeden çıkarmış durumda.

 

GTA 5 PS3 Hilelerini Sizler İçin Text Dosyasına Kaydettik.

 

GTA V [PS3] Hileleri

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan Grand Theft Auto 5 [PS3] - 4.46 CFW Full Zamunda Torrent indir başlıklı paylaşımımızda grand theft auto 5 ps3 torrent download, Grand theft auto v ps3 torrent indir ve GTA V Torrent İndir ps3 hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: