Fifa 2017 Full indir | Fifa 17 Crack + Torrent indir

FİFA 2017 Full indir | FİFA 17 Crack + Torrent indir

 

fifa 17 fifa 2017

 

FİFA 17, evet yanlış duymadın! Yanlış okumadın! Orada kocaman bir 17 yazıyor (yazı ile on yedi). Fifa 94 ile başlayıp bugünlere geldiyseniz eğer, evet yaşlandınız. Peki neler değişti bugüne kadar? Fifa94'ü baz alırsak, neler değişmedi ki? o yüzden en iyisi biz son 2 yıla bakalım. Fifa15 – Fifa16 aslında istenilen etkiyi okadar yaratamadı. fifa 17 torrent indirfifa 2017 full indirfifa 17 crack indir

 

Çünkü son 2 yılda, oyunu geliştirmek yerine, korsanla savaşmayı tercih eden ve bu yönde güncellemeler yapan (Kısmen de başarılı olan) EA Games, en sonunda oyuniçi yenilikler yapmaya karar vermiş olarak görünüyor. Şirketin FİFA 2017'de yaptığı en köklü değişiklik ise, eskiden kullandığı "ignite" fizik motorunu, "frostbite" fizik motoruyla değiştirmiş olması olarak görünüyor.

 

Frostbite fizik motoruyla birlikte, GamesCOM oyun fuarında oyun içi 2 dakikalık bir video gösteren EA Games, bizlere futbolcuları eskiye oranla 2-3 kat daha gerçekçi bir şekilde sunuyor. Oyuncuların hareketleri, mimikleri, tepkileri, diğer fiziksel şeylerle etkileşimleri, kucaklaşmaları … kısacası en ince detaya kadar baştan aşağı yeni ve gerçekçi bir görünüm oluşturuyor.

 

Grafik – oyun görünümünü bir kenara koyarsak, FİFA 17'nin en büyük yeniliği ise baştan aşağı herkes için tamamen farklı bir sonucu olan "Fifa 17 Hikaye Modu" Bu oyun modunun ilk adımlarını Konaminin bizlere yıllardır sunduğu PES serisinde "Become a legend" moduyla görsekte, FİFA 2017 Story Mode bayağı bir detaylı ve farklı olacağı söyleniyor. Hikaye modunda oynarken sahada, kulubede, antrenmanda yaptığınız her bir diyalog tercihi, her bir hareket seçimi, sizin hikayenizi etkiliyor ve buna göre hikaye değişiyor. 

 

Kısacası bizleri bu sefer tatmin edecek bir futbol oyunu bekliyor. İnşallah oyunun çıkışıyla herkes beklediğini bulur 🙂

 

fifa 17 crack

 

FİFA 2017 Oyun İçi Çekilmiş Video

  

FİFA 2017 Torrent İndir | Oyun içi Görüntüler

 

fifa 17 full indir

fifa 2017 torrent indir

fifa 17 torrent indir

fifa 2017 crack

 

Fifa 2017 Full İndir | Fifa 17 Torrent indir

 

NOT : Fifa 2017 Henüz Çıkmamıştır.

Çıktığı Anda İlk Olarak Burada Yayınlanacaktır. (Sık Sık Kontrol Ediniz)


 

Bir önceki paylaşımımız olan Suicide Squad Türkçe Altyazılı Torrent indir [1080P] başlıklı paylaşımımızda suicide squad 1080p indir, suicide squad 720p torrent indir ve suicide squad türkçe altyazılı indir hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: