Far Cry 3 – Blood Dragon Full Torrent Tek Link İndir

Far Cry 3 Blood Dragon full torrent indir, Far Cry 3 Blood Dragon indir, Far Cry 3 Blood Dragon torrent indir, Far Cry 3 Blood Dragon tek link torrent indir, Far Cry 3 Blood Dragon torrent download, Far Cry 3 Blood Dragon crack, Far Cry 3 Blood Dragon crack indir, Far Cry 3 Blood Dragon crack torrent indir

 
 
 Far Cry 3 – Blood Dragon

 

2013 oyunculuk dünyası için gelmiş geçmiş en yaratıcı dönemlerden biri olmaya devam ediyor. FPS anlamında sektörde isim yapmış çoğu yapımcının, türe yönelik yaptığı eleştirilerden sonra firmalar bir bir kendilerini bu anlamda düzeltmeye başladı gibime geliyor. Özellikle MMS sevmeyen fakat Dishonored, BioShock gibi konsept FPS’ler ile ilgilenen insanlar için bu yıl çok bereketli geçeceğe benziyor.Blood Dragon, gerçekten oyun dünyası için son dakika sürprizi oldu, oyun ilk ortaya çıktığında çoğumuz bunu bir şaka sanmıştık,  hayır bunun sebebi oyunun komik sitesi veya görselleri değil, bu konsept gerçek olamayacak kadar iyi olmasıydı.Far Cry 3 elbette kaliteli bir oyun, genel standartlara baktığımız vakit bunun gerçekliği su götürmez. Fakat günümüzde bir oyunun AAA kalitesinde olması için, onun satacağını garantilemelisiniz. Bu da yapım aşamasında bazı fedakarlıklarda bulunmak anlamına geliyor; büyük kitlelere ulaşmak için, bilineni iyi kullanmalısınız.

 

 Far Cry 3 – Blood Dragon | Oyun İçi Görüntüler

 

Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry3 – Blood Dragon | İNDİRME | DOWNLOAD

Far Cry 3 Blood Dragon : (Turbobit)

Tıkla İndir

Far Cry 3 Blood Dragon : (Uploaded)

Tıkla İndir

Far Cry 3 Blood Dragon : (Hotfile)

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan [HD & Tek Parça] G.D.O KaraKedi Full İzle başlıklı paylaşımımızda g.d.o karakedi full hd tek parça izle, g.d.o karakedi full izle ve g.d.o karakedi full tek part hd seyret hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz.