Dream League Soccer 2016 Altın Para & Full Yetenek Hilesi

Dream League Soccer 2016 v3.066 Full Yetenek & Para Hilesi

 

Dream League Soccer 2016 Sınırsız Para Yetenek Hilesi

Dream League Soccer 2016 Sınırsız Para Yetenek Hilesi

 

bilgiMerhaba değerli oyun sever takipçilerimiz. Bugün sizler için telefonda futbol oyunu oynayanların favorilerinden olan, Dream League Soccer 2016 oyunu için bir paylaşım yapmayı uygun gördük. Öncelikle biraz Dream League Soccer 16 oyunundan bahsedelim, oyundaki amacımız, oyunun adında anlaşılacağı gibi, "Hayalimizdeki Takımı Kurmak". Kurduğumuz Hayal takmımızla nice başarılara koşmak. Bu başarı yolunda, Oyuncumuzun yeteneklerini güçlendirmek, onu daha iyi bir oyuncu haline getirmek. Eğer şuan bu konuyu okuyorsanız zaten oyunu daha önce oynamış veya duymuş olmalısınız. Çünkü bu konumuzda oyunu değil, oyunda işinizi kolaylaştıracak, Sınırsız altın hilesi, sinirsiz para hilesi, sinirsiz coins hilesi, full yetenek hilesi paylaşacağız sizlerle.

Bugün paylaşacağımız Dream League Soccer 2016 Hile dosyalarımız, Save File (Kayıt Dosyası) şeklinde olacak. Yani size vereceğimiz Dream League Soccer 2016 Herşey Açık Full Save dosyası ile, kendi sahip olduğunuz oyun kayıt dosyasını değiştireceksiniz. Böylece sizin boş karakteriniz yerine, Tüm özellikleri yetenekleri 100 olan, En üst ligde bulunan, Sınırsız Altını ve parası olan bir karakter elde edeceksiniz. Detaylı kurulum aşamaları aşağıda açıklanmıştır. 

Not : Bu hile, Her Sürümde Geçerlidir. Yani Dream League Soccer 2016 Tüm sürümlerinde kullanabilirsiniz sorunsuzca 🙂

 

Dream League Soccer 16 Hile Kurulumu

 

 •  Öncelikle Hile Dosyamızı İndiriyoruz.
 • İndirdiğiniz hile dosyasını telefonunuzun "Android/data" konumuna atın.
 • Oyuna girip hilenin keyfini sürün 🙂
 •  

  goruntu

   

  Dream League Soccer 2016 Hile

  Dream League Soccer 2016 Hile

   

  Dream League Soccer 2016 Sınırsız Coins

   

  Deam League 2016 Coin Hilesi

  Deam League 2016 Coin Hilesi

   

  indir

   

      Deam League Soccer 2016

   

  Tıkla İndir


   

  Bir önceki paylaşımımız olan Buz Devri Buzul Patlaması Hile Mod Apk indir v1.5.796 başlıklı paylaşımımızda Buz Devri Buzul Patlaması 1.5.796 apk mod hile, Buz Devri Buzul Patlaması apk indir ve Buz Devri Buzul Patlaması güçlendirme hilesi hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz.   

  Google Aramaları: