[CS 1.6] Bugsuz Amx_Gag Plugini | Sorunsuz Amx_Gag Eklentisi

 
 

Şuan Tüm CS 1.6 Piyasasında Bulunan "Amx_Gag" Pluginleri Sorunludur. Aslında Sorunlu değildir fakat yapılışları gereği siz bir oyuncuya amx_gag komutunu kullandığınızda gag özelliğini "Steam_İD" 'sine Atmaya Çalışır. Malum Bizim Oyuncularımız "Non-Steam" Olduğundan Dolayı Tüm Oyuncuların Steam_ID'sini Aynı Kabul Eder ve Eğer Sizin Gagladığınız Bir Oyuncu Serverdan Çıkıp Tekrar Girerse , Serverınızda Rast Gele Başka Bir Oyuncu Gag yer ve Asıl Gagladığınız Oyuncunun Gagı Açılmış Olur. Bizim Yeniden Düzenlediğimiz Amx_Gag Eklentisi Sayesinde Böyle Bir Hata ile Karşılaşmayacaksınız. Çünkü Bizim Sorunsuz Amx_Gag Pluginimiz , Steam_ID'ye değil Oyuncunun İP'sine göre gag atmaktadır. Böylece Bugsuzdur.


 

Pluginin Kullanımı

 

amx_gag <nick> <süre>  | Örnek : amx_gag Ali 10 <= Bu Komut ile "Ali" Nickli Oyuncuyu "10 Dk" Gaglamış Olduk.

 

Eğer Gagı Kaldırmak isterseniz , "amx_ungag <nick>"

 

Tüm CS Severlere Başarılar Dileriz. Yeni Pluginler , Sorunsuz Pluginler için Sitemizi Takip Etmeye Devam Edin 🙂

 

Amx_Gag.amxx : 

Tıkla İndir

Amx_Gag.amxx :

Tıkla İndir

 

 

Plugin / Eklenti Kurulumu

 

  • Öncelikle indirdiğiniz dosyadaki "amx_gag.amxx" Dosyasını serverınızın "/addons/amxmodx/plugins" Dizinine yollayın.
  • Daha Sonra "/addons/amxmodx/configs" Dizinindeki "plugins.ini" dosyasını açın ve en alt satırına "amx_gag.amxx"'i ekleyin.
  • Son olarak Map Değiştirin / Restart Atın Serverınıza ve Plugin Aktif Olacaktır 🙂

 

Bir önceki paylaşımımız olan CS 1.6 Haritanın Her Yerinden Silah Alma Eklentisi | Heryerdebuy Plugini başlıklı paylaşımımızda cs 1.6 her yerden silah alma eklentisi, cs 1.6 her yerden silah alma plugini ve cs 1.6 heryerdebuy plugini hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz.



 

Google Aramaları: