Cem Yılmaz CM101MMXI Fundamentals Full HD Tek Parça izle

 

Filmin Konusu

 

Cem Yılmaz CM101MMXI Fundamentals izle filmi 2012 tarihinde çekilmiş ve 03 Ocak 2013 tarihinde gösterime girmiştir. Cem Yılmaz CM101MMXI Fundamentals hd izle filminin yönetmenliğini Murat Dündar üstlenmiş olup bir CMYLMZ Fikirsanat başyapıtıdır. Cem Yılmaz CM101MMXI Fundamentals izle filminin genel özetine bakarsak eğer Yaşamımız sırasında görüp yaşadığımız ancak ü;zerinde durmadığımız bir çok ayrıntıyı yine komik mizahi bir bakış açısı ile gözler önüne seriyor. Oyuncunun kendi yaşadığı komik, trajik bir dışında çok küçük öykünün, sanatçının mükemmel gözlem gücünü de görmenin mümkün olacağı bir çok öykü gösteride yer alıyor.

Yılmaz, çevresinde ve dünyada olup biten bir çok ilginç ve komik olayı da, kendi komedi anlayışına uygun olarak yorumluyor ve seyirci ile paylaşıyor. Kadın erkek ilişkilerinin, basit gibi görünen bir yemek siparişinin ve hatta bir cenaze töreninin ne kadar komik olabileceğini seyircisi ile paylaşan Cem Yılmaz, seyircilerine uzun yıllar unutamayacakları bir performans ile bol kahkahalı bir seyir vaad ediyor.

 

 

 

Tek Link İzle<

Alternatif-1 

İndir İzle

CMYLMZ FUNDAMENTALS : (Turbobit)

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan Counter Strike 1.6 Full indir | Cs 1.6 Tek Link indir [HIZLI] başlıklı paylaşımımızda counter strike 1.6 full download, counter strike 1.6 full indir ve counter strike 1.6 full tek link hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: