[Android] GTA : San Andreas APK + SD + DATA Full Torrent İndir

[ANDROİD] Grand Theft Auto : San Andreas

APK + SD + DATA Torrent Tek Link

 

 

 

Rockstar'ın kasım ayında duyurusunu gerçekleştirdiği Grand Theft Auto: San Andreas'ın mobil versiyonu, nihayet yayınlandı.

Bizleri bir kez daha CJ ve Grove Street ailesinin suç dolu yaşantısına ortak eden yapım, mobil cihazlarda yenilenmiş grafikler ve dokunmatik ekranlar için özelleştirilmiş bir kontrol sistemiyle karşımıza çıkıyor. GTA 3 ve GTA: Vice City'nin mobil versiyonlarında olduğu gibi sanal butonlar yardımıyla sağlanan kontroller, üç farklı şema altında sunuluyor ve bu şemalar özelleştirilebiliyor. Ayrıca, oyunun fiziksel kontrolcü desteği de bulunuyor.

90'lı yılların Los Santos'u, San Fierro'su ve Las Venturas'ını Android platformuna taşıyan GTA: San Andreas'ın mobil versiyonunu ZeybekGaming.Net aracılığıyla indirebilirsiniz.

gta-san-andreas-apk-indir-güncel-sürüm

 

  1. İlk olarak aşağıda size sunacağımız linkten GTA San Andreas Apk Full sürümünü indirin.
  2. Ardından internet bağlantınızı kapatın-telefonun netini-
  3. Daha sonra apk dosyasını kurun ve 'com.rockstargames.gtasa' isimli klasörü telefonunuzda yer alan 'sdcard/Android/data' kısmına kopyalayın. Oyun artık hazır güle güle oynayın.

  

gta-san-andreas-apk-indir

 

  1. GTA San Andreas Apk Full sürümünü telefonunuzda sorunsuzca oynayabilmek için:
  2. En az 3 GB lık boş alan
  3. En az 1 GB ram
  4. Android 2.3 ve üzeri işletim sistemi
  5. En az 1 GHZ hızında işlemci gerekmektedir.

 

gta-san-andreas-apk

 

 

 

 

GTA : San Andreas APK

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan Microsoft Toolkit 2.5.0 | Microsoft Ürün Etkinleştirme Programı başlıklı paylaşımımızda microsoft office aktifleştirme programı, microsoft office etkinleştirme programı ve microsoft toolkit 2.5 full indir hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: