[Android] Fifa 14 v1.3.4 Kilitsiz Full APK indir (Unlocked)

Fifa 14 v1.3.4

Full Kilitsiz APK Torrent

 


 

Yenilikler

Tüm FIFA futbolcularına sesleniyoruz! Artık Ultimate Team’inizi oluşturup, Origin’de oturum açmanıza gerek olmadan oynayabilirsiniz. Ayrıca en efsane anlarınızı Facebook’ta paylaşıp hava atmayı da kolaylaştırdık.
Bunlara ek olarak, dokunmatik kontrol sistemimizi güncelleştirerek şu özellikleri ekledik:
• ‘Gidilecek nokta’ mekanizması yenilendi
• Depar ve hareketler artık daha akıcı
• Defansif tepkiler ve defans mekaniği iyileştirildi
FIFA 14 oynadığınız için teşekkürler. Futbol dünyasına dal!

 

Android’in en iyi futbol oyunu, en iyi sürümüyle bizlerle. Daha önce Fifa 2013 apk ve fifa 2014 apkyayınlamıştık. Hatta Fifa 2014 apk yı, oyun çıktığı gün yayınlamıştık. Erken olduğu içinde cracklı apksı henüz yoktu ve kilitli versiyonu sunmuştuk.

Şimdi fifa 2014 apk‘yı hem tek link hemde full kilidi açık haliyle sizlere sunuyoruz.

Bilmeyenler için ufak bir tanım yapacak olursak. Fifa 2014 Android apk, Dünyanın en çok oynanan ve en kaliteli futbol oyununun android sürümünün en son versiyonudur. Oyun çıktığı gün yüzbinlerce kezindirilmiştirBedava gibi sunulsada aslında demo sürümü gibi bişey sunmuşlar oyunculara. Kaldı ki bu tip oyunları sevmediğimi daha önce sunmuştum. Oyunda ilk maçınızdan sonra sadece penaltı atabiliyorsunuz. Diğer seçenekleri açabilmek için ücret istiyor.

İşte bu noktada Eklediğim fifa 2014 kilitler açık apk bizlere yardımcı oluyor. Oyunu sorunsuz şekilde kurduğunuzda aşağıda anlatacağım şekilde kilitleri açabiliyorsunuz ve sınırsız oynayabiliyorsunuz.

Oyunu deneme fırsatım oldu. Konsol harici futbol oynamayı seven biri değilim ama oyun gayet güzel olmuş. Oldukça beğendim. En azından klavyeyle oynadığımdan daha kolay oynanıyor. Kol bozuk diyemiyorum o ayrı konu icon smile FIFA 14 by EA SPORTS™ 1.3.3 Android APK indir(Kilitler Açık)

Oyun gerçekten güzel oynamaya değer. Hele tüm özellikleri de açıksa kebap zaten.

EA Sports firması tarafından geliştirilen oyun sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Fifa 14 APK Kilitli Modları Açma Resimli Anlatım

 

Fifa 2014 APK (Kilitleri Açık)

Tıkla İndir


 

Bir önceki paylaşımımız olan Traffic Racer v1.8 (Sınırsız Para Hileli) Apk indir başlıklı paylaşımımızda Traffic Racer v1.8 apk indir, Traffic Racer v1.8 apk sınırsız para hilesi ve Traffic Racer v1.8 hileli apk hakkında paylaşım yapılmıştır. Göz atabilirsiniz. 

Google Aramaları: